Rob3rt: Zacząłem oglądać Tsubase, otstatnio jakikolwiek odcinek oglądałem chyba ze 20 lat temu :)
Roketto: Podziwiam, ja odpadłem po 30 chyba.
Rob3rt: Za mną dopiero 5 i tak zamierzam dawkować, z dzieciństwa pamietam tylko migawki tego anime. Fajnie poznać fabułę „na nowo” :)
2 Jan 18, 17:40
Jedah: Ahh te piłki lecące do bramki przez 3/4 odcinka :D
2 Jan 18, 23:17
Rob3rt: Piłki lecą dosyć szybko - dłużej schodzi się z dobiegnięciem do bramki :P
9 Jan 18, 05:13
Rob3rt: Już widzę jak będą do mnie pisać z tą informacją znajomi z którymi praktycznie nie mam kontaktu :D
12 Jan 18, 20:53
Rob3rt: No kurde dwie dogrywki :D już kończy się druga połowa drugiej dogrywki, Nankatsu wygrywa 3:2... jeszcze z odcinek, może dwa i będzie po meczu :P
12 Jan 18, 20:58
Rob3rt: A tak BTW to chyba już nic dalej z serii z dzieciństwa nie pamiętam. Zaskakujące jest to jakie WAŻNE momenty mi zapadły w pamięć (te odbijania się od słupków, przewrotki, choroba Misugi)...
Rob3rt: ...a reszta mniej ważnych momentów to tylko „faktycznie, coś tam było o tym”
14 Jan 18, 23:33
Rob3rt: ... i koniec pierwszego sezonu, połowa (56 odcinków) za mną :)
17 Jan 18, 19:31
Jedah: uou nieźle