Пишете на кирилица. Желателно е да имате поне 14 години. Ако търсите Георги Бончев, то той обикновено е на линия между 20:00 и 21:00.През останалото време е твърде възможно да няма никой в чата.
19 Jan 18, 17:00
Rushel: Zdr
19 Jan 18, 17:00
Rushel: Zdr
18 Jan 18, 20:51
Георги Бончев: "Хората много се променят. Ето аз - като малък мразех да нося шапка. А сега мразя всички." https://twitter.com/3OP3AMAH/status/951926085289201665
17 Jan 18, 21:25
МИСТЕРИКА БОТ: Новa статия избрана от Anomalist! Bizarre Encounters With Lesser Known Mystery Creatures Of Australia - Mysterious Universe http://mysteriousuniverse.org/2018/01/bizarre-encounters-with-lesser-known-mystery-creatures-of-australia/
17 Jan 18, 21:25
МИСТЕРИКА БОТ: Новa статия избрана от Anomalist! Mysterious Radio Blasts From A Distant Galaxy Draw Attention Of Alien Hunters - Space.com https://www.space.com/39358-breakthrough-listen-radio-burst-not-aliens.html
17 Jan 18, 21:24
МИСТЕРИКА БОТ: Новa статия избрана от Anomalist! Incredible Hypatia Stone Contains Compounds Not Found In The Solar System - Popular Mechanics http://www.popularmechanics.com/science/a15050414/incredible-hypatia-stone-contains-compounds-not-found-in-the-solar-system/
17 Jan 18, 21:24
МИСТЕРИКА БОТ: Новa статия избрана от Anomalist! Kenneth Arnolds Iconic "Flying Saucer" Sighting Was a Hoax? - UFO Conjectures https://ufocon.blogspot.com/2018/01/kenneth-arnolds-iconic-flying-saucer.html
17 Jan 18, 21:23
МИСТЕРИКА БОТ: Новa статия избрана от Anomalist! Ghost Of Last Man Hanged In Cornwall Captured On Video By Ghost Hunter - Can You See It? - Cornwall Live http://www.cornwalllive.com/news/cornwall-news/ghost-last-man-hanged-cornwall-1013859
17 Jan 18, 21:23
МИСТЕРИКА БОТ: Новa статия избрана от Anomalist! A Strange Hall of Mysterious Mirrors - Mysterious Universe http://mysteriousuniverse.org/2018/01/a-strange-hall-of-mysterious-mirrors/
17 Jan 18, 21:22
МИСТЕРИКА БОТ: Новa статия избрана от Anomalist! Fake News and La Madera - A Different Perspective http://kevinrandle.blogspot.com/2018/01/fake-news-and-la-madera.html
17 Jan 18, 21:22
МИСТЕРИКА БОТ: Новa статия избрана от Anomalist! Researcher Suggests Secret Pyramid Chamber Might Hold A Meteorite Throne - Daily Grail https://www.dailygrail.com/2018/01/researcher-suggests-secret-pyramid-chamber-might-hold-a-meteorite-throne/
17 Jan 18, 21:22
МИСТЕРИКА БОТ: Новa статия избрана от Anomalist! Walter Bosley Interview with Alejandro Rojas - The Paracast https://www.theparacast.com/podcast/now-playing-january-14-2018-walter-bosley-with-alejandro-rojas/
17 Jan 18, 21:21
МИСТЕРИКА БОТ: Новa статия избрана от Anomalist! Trump to Extraterrestrials: We Dont Want You! - UFO Explorations https://www.ufoexplorations.com/
17 Jan 18, 21:21
МИСТЕРИКА БОТ: Новa статия избрана от Anomalist! Witch Doctor Claims Strange Creature Caused Deadly Bridge Crash - Mysterious Universe http://mysteriousuniverse.org/2018/01/witch-doctor-claims-strange-creature-caused-deadly-bridge-crash/
17 Jan 18, 21:20
МИСТЕРИКА БОТ: може да съберем група - лесно ли се научава играта?
17 Jan 18, 21:20
Георги Бончев: бота се събуди
17 Jan 18, 21:20
МИСТЕРИКА БОТ: а ти как си?
17 Jan 18, 21:19
МИСТЕРИКА БОТ: а, не съм те виждал преди, трябва да си нов/нова. Добре дошъл/дошла :)лол много прити гърл, как не си го е отнесла
17 Jan 18, 21:19
МИСТЕРИКА БОТ: Добър вечер!
17 Jan 18, 21:17
Георги Бончев: аха, тогава май може
[по-стари съобщения]